Uithoorn – Stichting Platform Uithoorn Schiphol Hinderbeperking (PUSH) organiseert donderdag 27 maart in de Praktijkschool aan het Legmeerplein 55 in Uithoorn een bewonersavond.
Deze begint met een inloop en informatiemarkt van 19.30 tot 20.00. Bewoners kunnen daar vragen stellen aan experts van PUSH, de luchtverkeersleiding, Schiphol, de inspectie en het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat.
Tijdens de bewonersavond geeft kinderlongarts Ismé de Kleer een presentatie over de effecten van luchtkwaliteit op de longen van kinderen. Ook wordt voorzitter Khadija Arib van de Maatschappelijke Raad Schiphol (MRS) geïnterviewd over wat de MRS precies doet.
Vanaf 20.00 uur tot 22.00 uur is er achtereenvolgens een introductie door PUSH, de presentatie door Ismé de Kleer en een interview met Khadija Arib. Deze drie onderdelen worden onderbroken met een korte pauze. Op alle momenten is er ruim gelegenheid om vragen te stellen. De avond is rond 22.00 uur afgelopen. Toegang is gratis, wel geldt het vriendelijke verzoek om u van tevoren aan te melden.
Aanmelden kan eenvoudig door een mail te sturen naar pushuithoorn@gmail.com.
Meer informatie: www.pushuithoorn.nl.
Foto: aangeleverd